KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034415
nr 1603 4415
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -23, hjortar i landskap. Olja på duk51x78 cm, yttermått inklusive ram: 60x87 cm
Kondition: slitage, färgbortfall
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:09:01
2/3 02:35:39